Medewerkers

Het team van de Olsberg Touristik (=VVV) is er voor jou.

Graag tot ziens!

 

 

Verena Kevekordes

Teamleiding

 

Tel.: 0 29 62 - 97 37 22

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: vkevekordes@ts-olsberg.de

 

Service-tijden: di - wo       09.00 - 17.00 uur

            za        09.30 - 12.30 uur

Mechthild Funke

Medewerkster / wandelen / Kneippen

 

Tel.: 0 29 62 - 97 37 24

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: mfunke(at)ts-olsberg.de

 

Service-tijden: ma, di,     09.00 - 17.00 uur 

                              wo      13.00 - 17.00 uur

                              do       09.00 - 12.00 uur

                              za       09.30 - 12.30 uur

Marloes Birkhölzer

Medewerkster / fietsen / Nederlands

 

Tel.: 0 29 62 - 97 37 23

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: mbirkhoelzer(at)ts-olsberg.de

 

Service-tijden: wo  09.00 - 15.00 uur

                                do 09.00 - 17.00 uur

                                vr  09.00 - 14.00 uur

                                za 09.30 - 12.30 uur

Jennifer Stute

leerling

 

Tel.: 0 29 62 - 97 37 21

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: jstute@ts-olsberg.de

 

Service-tijden: ma - vr 9.00 - 17.00 uur

                                       

Silke Hagemeister

Olsberg
Counter / Kneipp

 

Tel.: 0 29 62 - 97 37 20

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: shagemeister@ts-olsberg.de

 

Service-Zeiten: Di & Do 13.00 - 17.00 Uhr

       

Nina Maurer

Medewerkster/ arrangementen

 

Tel.: 0 29 62 - 97 37 20

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: nmaurer(at)ts-olsberg.de

 

Service-tijden: vr 12.00 - 17.00 uur

                               za 09.30 - 12.30 uur

Jill Brüning

Brilon / Olsberg
Counter

 

Olsberg
Tel.: 0 29 62 - 97 37 20

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: jbruening@ts-olsberg.de


Brilon
Tel.: 0 29 61 - 96 99 11

Fax: 0 29 6 - 96 99 96

eMail: j.bruening(at)brilon.de

 

Service-Zeiten:  Mo - Fr         09.00 - 17.00 Uhr


André Hübner

Brilon / Olsberg
Gesundheitsmanager

 

Olsberg
Tel.: 0 29 62 - 97 37 26

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: ahuebner@ts-olsberg.de

Service-Zeiten:  Mo - Fr         09.00 - 17.00 Uhr



Dominik Andreas

Brilon
Marketing / Wandern

 

Tel.: 0 29 61 - 96 99 14

Fax: 0 29 6 - 96 99 96

eMail: d.andreas@brilon.de

 

Service-Zeiten:  Mo - Fr          09.00 - 17.00 Uhr


Ines Giesen

Brilon
Counter / Pauschalen / Buchungen

 

Tel.: 0 29 61 - 96 99 12

Fax: 0 29 6 - 96 99 96

eMail: i.giesen@brilon.de

 

Service-Zeiten:  Mo - Fr          09.00 - 17.00 Uhr

Iris Thomee

Brilon
Counter / Pauschalen / Buchungen

 

Tel.: 0 29 61 - 96 99 12

Fax: 0 29 6 - 96 99 96

eMail: i.thomee@brilon.de

 

Service-Zeiten:  Mo - Fr          09.00 - 17.00 Uhr

Annette Walter

Brilon
Sachbearbeitung / Counter

 

Tel.: 0 29 61 - 96 99 21

Fax: 0 29 6 - 96 99 96

eMail: a.walter@brilon.de

 

Service-Zeiten:  Mo - Fr          09.00 - 17.00 Uhr


Gisela Droste

Brilon
Sachbearbeitung

 

Tel.: 0 29 61 - 96 99 23

Fax: 0 29 6 - 96 99 96

eMail: g.droste@brilon.de

 

Service-Zeiten:  Mo - Fr          09.00 - 17.00 Uhr



Rüdiger Strenger

Brilon
Geschäftsführung

 

Tel.: 0 29 61 - 96 99 0

Fax: 0 29 6 - 96 99 96

eMail: r.strenger@brilon.de

 




bedrijfsleiding

Elisabeth Nieder

 

Tel.: 0 29 62 - 97 37 0

Fax: 0 29 62 - 97 37 37

eMail: info(at)olsberg-touristik.de

Diese Seite auf Facebook teilen